Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /hsphere/local/home/ohlssonwtf/ortopedisktmagasin.se/textpattern/lib/txplib_db.php on line 14 Ortopediskt magasin: kontakta oss

Kontakta oss

Ansvarig utgivare: Li Felländer-Tsai
Adress: Karolinska Universitetssjukhuset, Ortopedkliniken
Telefon: 08-585 821 02
Fax: 08-585 822 24
e-post: sofkansli@ortopedi.se


Redaktionen


Erik Lind, Huvudredaktör
e-post: redaktionen@ortopedi.se


Linda Linnskog Rudh, Redaktionschef
Mobil: 0707-46 70 47
e-post: redaktionen@ortopedi.se


Magnus Lilja, Redaktör, representant SOIF
e-post: mlilja@ossur.com


Karin Bernhoff, Redaktör, omvärldsanalys
e-post: karin.bernhoff@gmail.com


Hans Mallmin, Redaktör, utbildning
e-post: hans.mallmin@telia.com


Magnus Karlsson, Redaktör, vetenskap
e-post: magnus.karlsson@med.lu.se


Marie Leksell, Redaktör, Epiphysen
e-post: marie.leksell@karolinska.se